Moover toys

6 maja 2013

Moover toys to duńska firma, która specjalizuje się w produkcji drewnianych chodzików, wózków, autek i koników bujanych. Marka łączy klasykę z nowoczesnością, kładąc nacisk na wykonanie i dbałość o szczegóły, dzięki temu produkty wytrzymują próbę czasu i mogą służyć kilkorgu dzieciom. Wszystkie dostępne produkty występuje w 2 kolorach: naturalnego drewna i czerwonym.

Wózek dla lalek może być cudownym prezentem dla małej dziewczynki, która lubi naśladować zachowanie dorosłych osób i z troską dba o swoje lale, czule układa je do snu i zabiera na spacery ucząc się odpowiedzialności. Wózek jest zrobiony z wysokiej jakości okleiny brzozy i wyposażony w masywne drewniane koła z gumowymi obiciami co chroni inne meble przed uszkodzeniami. Tylnia część została wykonana z jednego kawałka cienkiego forniru.

Moover_Prams

Chodzik/pchacz Moover Walker został stworzony z myślą o najmłodszych, którzy uczą stawiać się pierwsze kroki. Jest bardzo stabilny i dzięki hamulcom w kołach porusza się wolno co daje dzieciom poczucie bezpieczeństwa. Guma na kołach zapewnia odpowiednią przyczepność i działa jak zderzak. Kiedy maluch przestanie potrzebować pomocy w nauce chodzenia wózek na pewno stanie się jednym z najlepszych środków do przewożenia klocków, misiów i innych skarbów.

Mooverbabywalker_natural

Wywrotka Moover jest to flagowy produkt jeśli chodzi o pojazdy tej marki. Samochód pomaga rozwijać dziecku zdolności motoryczne poprzez skręcanie i jazdę w przód i w tył. W miarę jak dziecko dorasta poznaje kolejne możliwości samochodu, uczy się go składać i rozkładać go na część co pozwala na dalszy rozwój. Produkt jest dostarczany w płaskiej paczce i przeznaczony do łatwego montażu, dzięki systemowi zatrzasków bez konieczności wykorzystywania narzędzi.

moover-dump-truck-natural-2-lbox-500x500

 

Zobacz podobne:

Tagi: , , ,

Dodaj komentarz