Kolorowy świat Lilliputiens

21 stycznia 2010

Lilliputiens ekskluzywne zabawki dla dzieci

Lilliputiens

Chciałabym Wam przedstawić kolorowy świat zabawek Lilliputiens.  Są to wysokiej jakości zabawki edukacyjne  z materiału dla najmłodszych. Każda kolekcja zabawek Lilliputiens oparta jest na tradycyjnych wzorach wzbogaconych szczyptą nowoczesności i oryginalności. Dzięki zastosowaniu różnorodnych faktur, kształtów, żywych kolorów i dźwięków zabawki te stymulują u dziecka wszystkie niezbędne zmysły i odgrywają ważną role w jego rozwoju.

Lilliputiens zaskakuje nas nieustannie nowymi funkcjami, formami, dźwiękami.  Każda zabawka jest owocem pracy stylistów i jest wykonana z wysokiej jakości materiałów. Każda z zabawek spełnia obowiązujące normy. W procesie tworzenia i produkcji Lilliputiens kładzie  ogromny nacisk na jakość, trwałość i bezpieczeństwo produktów.

Osobiście bardzo polecam te wielofunkcyjne, edukacyjne zabawki dla niemowląt ponieważ są one najwyższej jakości i ich różnorodne funkcje  są  świetnie dostosowane do okresu rozwojowego dzieci w wieku od 0 do 3 lat.

Na stronach Blogu Fabryka Wafelków, będę na bieżąco prezentować najciekawsze, moim zdaniem, zabawki Lilliputiens z kolekcji 2009/20010.   A jeśli już kogoś nimi zainteresuję  to serdecznie zapraszam do sklepu internetowego www.FabrykaWafelkow.pl

Gorąco polecam !!!!

Zobacz podobne:

Tagi: , ,

Jeden komentarz

  1. lutek pisze:

    Potwierdzam jakość produktów tej firmy powala, szczególnie kolorystyka zabawek. Są śliczne!

Dodaj komentarz