A propos

Rynek artykułów dla dzieci wydaje się być kolorowy i obfity w zabawki, akcesoria codziennego użytku.  Niestety tylko pozornie, ponieważ już przy pierwszych poszukiwaniach konkretnego produktu  dla swojej pociechy można zauważyć, że artykułów jest owszem i dużo, ale ich jakość i funkcjonalność nie jest już tak zachwycająca.

Producenci prześcigają się w tworzeniu różnego rodzaju akcesoriów i zabawek, które nie zawsze okazują się rzeczywiście potrzebne, ale każdy rodzic uczy się na swoich błędach i dopiero z perspektywy czasu wie, który wybór był dobry a który zły.

Postanowiłam  dokładnie przyjrzeć się produktom oferowanym na światowym rynku.  Ku mojemu zaskoczeniu okazuje się, że jest wiele naprawdę  kapitalnych  rzeczy,  które niestety  nie zawsze są  dostępne na polskim rynku.

Dlatego wszystkie artykuły, które moim zdaniem są godne uwagi, będę przedstawiała na blogu, zaś  te które zostaną przetestowane i uzyskają miano „produkt dla mojego dziecka” będą dostępne w sklepie www.FabrykaWafelkow.pl


Dodaj komentarz