Świat Lilliputiens – pełen małych cudów

22 kwietnia 2013

Marka Lilliputiens tworzy magiczny świat pełen cudów, ukrytych niespodzianek które budzą ciekawość i skłaniają do myślenia oraz odkrywania coraz to nowych kolorów, dźwięków i kształtów. Lilliputiens to belgijska firma, która z sukcesem tworzy wysokiej jakości zabawki starając się o to, aby produkty służyły przede wszystkim do zabawy, nauki oraz posiadały wszelkie walory estetyczne.
Krowa Vicky, Smok Walter, Małpka Basile czy Piesek Jef to tylko niektóre postacie będące częścią świata Lilliputiens. Każda z nich ma swoją indywidualną kolorystykę, materiały oraz teksturę aby dziecko mogło szybko rozpoznać swojego ulubionego przyjaciela. Wszystkie produkty od gryzaczków, pacynek, po książeczki i piłki  są stworzone tak, aby maksymalnie pobudzać zmysł wzroku, słuchu oraz dotyku u maluchów.
Te zabawki rozwijają u dzieci umiejętności motoryczne, kreatywność oraz zachęcają do poznawania świata w okół nich. Dodatkowo wszystkie produkty tworzone są z ogromnym naciskiem na bezpieczeństwo, trwałość i jakość. Wybierając któregokolwiek bohatera dla naszego malucha możemy mieć pewność, że na pewno trafi w jego gust i podbije serce przenosząc go w świat pełen małych cudów.

Bohaterów świata Lilliputiens możecie poznać na www.fabrykawafelkow.pl

lilliputiens

 

Zobacz podobne:

Tagi: ,

Dodaj komentarz