Maty edukacyjne Skip Hop

22 kwietnia 2013

Dla naszych najmłodszych pociech, wszystkie nowe elementy otoczenia są bardzo ciekawe.  Niezwykle istotne jest pobudzanie wszystkich zmysłów poprzez różne bodźce, aby stymulować rozwój  dziecka. Nie zastąpiona w tej kwestii wydaje się być mata edukacyjna, która będzie uczyć i bawić naszego malucha a rodzic będzie go miał cały czas na oku. I tu pojawia się problem ponieważ obecnie na rynku znajduję się bardzo dużo mat różnego rodzaju, którą więc wybrać? Zazwyczaj różnią się one tylko kolorami, kształtami, rodzajem doczepianych zabawek czy materiałem.

My polecamy maty edukacyjne marki Skip Hop:

Mata edukacyjna alfabet Skip Hop
To idealna zabawka edukacyjna już od pierwszych miesięcy życia dziecka. Pobudza umiejętności ruchowe oraz wpływa pozytywnie na rozwój poznawczy i emocjonalny dziecka. Mata została podzielona na 9 obrazkowych elementów, z których część zapewnia dziecku dodatkowe atrakcje, dotykając je dziecko może odkrywać nowe dźwięki. Do zestawu dołączono 2 pałąki, do których mocowane są zabawki lew, zebra, słonik, małpka lub wieloryb – kolorowi przyjaciele będą zachęcać malucha do aktywności. Do maty dołączono poduszkę Tummy Time, która pomaga najmłodszym w utrzymaniu prawidłowej pozycji podczas leżeniu na brzuszku.
Gdy mały smyk trochę podrośnie, matę można zawiesić na ścianie, będzie idealnym elementem wystroju dziecięcego wnętrza. A zwierzątka dzięki uniwersalnej zawieszce możemy przyczepić do łóżeczka czy wózka.

Mata edukacyjna treetop friends Skip Hop
Urocza mata, która zapewni Twojemu dziecku rozwój w towarzystwie wesołych i ciekawych świata leśnych Przyjaciół!
Mata Treetop stymuluje zmysł dotyku, słuchu oraz wzroku. Rozwija zdolności motoryczne i manualne maluchów. Mata została zaprojektowana tak, aby zabawka rosła wraz z dzieckiem i odpowiednio do wieku stymulowała jego zmysły. Różnorodna faktura maty zachęca do odkrywania szeleszczących i piszczących elementów. Na pałąkach możemy zwiesić  sówkę, wiewiórkę, ptaszki oraz jabłuszko są to elementy o różnych walorach estetyczno – poznawczych. Do maty również dołączono poduszkę Tummy Time.

Mata edukacyjna farma Skip Hop
Ten wariant maty ma pikowaną powierzchnię z 9 zwierzątkami o intensywnych kolorach zachęcających do zabawy. Zestaw zawiera poduszkę Tummy Time oraz pięcioro przyjaciół z farmy z możliwością zaczepienia, których różnorodne funkcje pobudzają zmysły dziecka i rozwijają zdolności motoryczne i manualne:

  •     Miękka owieczka – Gra „Old MacDonald Had a Farm”
  •    Kaczuszka – Ma szeleszczące skrzydełka i piszczący brzuszek
  •    Króliczkowa grzechotka – Ma gryzaczek
  •    Pluszowa świnka – Dzwoni i szeleści
  •    Krówka zobacz-mnie – Ma lusterko bezpieczne dla dzieci

mata-edukacyjna-skip-hopfull27627846_bmata-alfabet-skip-hop

 

Zobacz podobne:

Tagi: , , ,

Dodaj komentarz