Instrumenty muzyczne od Janod

4 kwietnia 2013

Wiele z nas jeszcze w ciąży zastanawia się nad tym, jakie będzie nasze dziecko, czy będzie przejawiało jakieś zdolności?
Może drugi Picasso lub Einstein albo Mozart?
Każda z nas pragnie by nasza pociecha wybiła się ponad przeciętność i odniosła w życiu sukces. Co zatem możemy zrobić, aby odpowiednio wcześnie odkryć talent naszego dziecka i odpowiednio go rozwijać? Nie wiele z nas zdaje sobie sprawę z tego, że to właśnie dom jest najlepszą szkołą muzyczną dla malucha, a rodzic mimo pozornych braków zdolności najlepszym nauczycielem.
Poprzez śpiewanie, rytmiczne recytowanie wierszy, wystukiwanie melodii na cymbałkach czy kołysanie w rytm muzyki, oswajamy maluchy z tajemniczym światem muzyki i wzbudzamy w nich pozytywne nastawienie do niej. Warto również od najmłodszych lat stymulować rozwój muzyczny dziecka za pomocą odpowiednich zabawek. Poprzez zabawę dzieci poznają i lepiej rozumieją świat dźwięków.
Francuska firma Janod w swoim asortymencie posiada sporo instrumentów muzycznych dla maluchów, takich jak cymbałki, dzwoneczki, flet, marakasy, akordeon, bębenki czy tamburyn. Dzięki nim dziecko będzie miało możliwość rozwijania słuchu i odkrycia talentu muzycznego. W przypadku kiedy zauważmy, że smyk wykazuje szczególne zainteresowanie muzykowaniem, powinnyśmy dołożyć wszelkich starań, aby kontynuować tą muzyczną przygodę np: na zajęciach z rytmiki lub w szkole muzycznej.

Instrumenty muzyczne Janod do nabycia w fabrycewafelkow.pl

janod1

 

 

 

 

 

Zobacz podobne:

Tagi: , ,

Jeden komentarz

  1. tomek3tomek pisze:

    ja polecam harmonijkę, i zapraszam na mój blog 🙂 => taby na harmonijkę ustną

Dodaj komentarz