Laloloo – urządzenie do kołysania wózka

22 marca 2010

Urządzenie do kołysania wózka

Czy znajdzie się jakiś rodzić, który  nigdy nie kołysał w wózku swojego dziecko,  choćby po to,  żeby szybko zasnęło czy też żeby szybko się uspokoiło?

Znam osobiście i takie przypadki kiedy dziecko nie zaśnie jak nie jest kołysane. Moim zdaniem jest to tylko i wyłącznie na życzenie rodziców, ale to jest temat rzeka…

Dla pierwszych i drugich, mam ciekawe rozwiązanie – Lolaloo.  Jest to urządzenie, które  przymocowuje się do poręczy wózka za pomocą dwóch pasków na rzepy, wybiera się siłę z jaką ma być kołysany wózek i  hop … i wózek sam się kołysze,  dając ten sam efekt jakby  robili to rodzice stojąc nad wózkiem.

Lolaloo można również przymocować do  łóżeczka, niezbędne są wówczas specjalne podkładki pod nogi, które można dokupić do standardowego zestawu.

Lolaloo został zaprojektowany przez dwóch niemieckich projektantów (Udo Blenk & Stefan Stöhr) i cieszy się dużym uznaniem wśród rodziców w Europie. W 2009 na Międzynarodowych targach Kind und Jugend Lolaloo otrzymało nagrodę w kategorii innowacyjny produkt.

Jedynie co może odstraszać to cena, bo za ten praktyczny gadżet trzeba zapłacić 129 euro. Z pewnością inwestycja się opłaca gdy ma się bliźniaki 😉

Zobacz podobne:

Tagi:

Dodaj komentarz