Dziecięce pokoje – inspiracje

20 marca 2013

Pokoje naszych dzieci spełniają zazwyczaj kilka funkcji, są sypialnią, miejscem zabaw czy nauki, oraz pomieszczeniem gdzie gromadzimy wszystkie skarby naszych pociech. Czasem trudno te kilka metrów kwadratowych urządzić tak, aby były funkcjonalne i w pełni wykorzystać dostępną przestrzeń. Zanim zaczniemy urządzać dziecięcy pokój musimy zastanowić się co jest w nim niezbędne a z czego możemy zrezygnować. Na jaki styl się decydujemy minimalistyczny, eklektyczny czy może wybierzemy jakiś motyw przewodni i będziemy mu wierne w wykańczaniu wnętrza. Nie jest to łatwa sprawa, bo przede wszystkim nasze dziecko musi czuć się w nim dobrze i swobodnie. Na pewno ogromną role odgrywają kolory. Musimy zdecydować czy mają być dominujące czy bardziej stonowane z intensywnymi kolorowymi dodatkami.

Same wiemy, że wybór nie jest prosty dlatego zanim zaczniecie myśleć o remoncie mamy dla was ogromną dawkę  inspiracji.
Zachęcamy również do zrobienia niektórych dekoracji handemade. Zawieszki nad łóżeczko, kolorowe girlandy, wycinanki, rysunki na ścianie czy inne ozdoby będą na pewno  fajnym elementem, który ożywi wnętrze i nada mu indywidualnego charakteru.

Zapraszamy do śledzenia naszego profilu na Pintrest.com Znajdziecie tam wiele ciekawych pomysłów, produktów które ucieszą wasze oczy i będą inspiracją.

 

 

Źródło: http://pinterest.com

Zobacz podobne:

Tagi: , , ,

Dodaj komentarz