Nakolanniki do raczkowania Silipads firmy Silikids

27 stycznia 2010

Ochronne nakolanniki do raczkowania dla dzieci

Nakolanniki do raczkowania Silipads firmy SILIKIDS

Raczkowanie jest bardzo ważnym etapem w rozwoju dziecka. Każdy Maluszek ma swój indywidualny czas kiedy jest już gotowy na podjęcie pierwszych prób raczkowania. Zazwyczaj okres ten przypada w okolicach 9 miesiąca, nie jest to jednak regułą. Warto wówczas zadbać o odpowiednie warunki w mieszkaniu by zachęcić dziecko do pokonywania coraz większych dystansów. Jedną z podstawowych barier dla dzieci jest bardzo często śliska powierzchnia ( panele, terakota ), na której dziecko ma bardzo duże trudności żeby utrzymać w odpowiedniej pozycji nóżki.

Firma Silikids wyszła naprzeciw potrzebom małym odkrywcom proponując nakolanniki do raczkowania. Wykonane z delikatnej bawełny, nakolanniki są idealnym rozwiązaniem, żeby zabezpieczyć małe i delikatne  kolanka przed upadkami i otarciami.

Firma Silikids wymyśliła genialne rozwiązanie, mianowicie na samym środku nakolanników do raczkowania umieścili kolorowy  silikon, który dodatkowo zabezpiecza i amortyzuje podczas upadku, a co najważniejsze zapobiega niekontrolowanym poślizgom malca. Dziecko w nakolannikach do raczkowania Silipads szybko nauczy się raczkować, a mama będzie spokojniejsza o jego bezpieczeństwo i gładkie kolanka. Nakolanniki nie tylko zapewnią stabilność na śliskiej podłodze, ale pełnią również role ochronną delikatnej odzieży dziecięcej. Narażone na na liczne uszkodzenia, zaciągnięcia, wytarcia i pobrudzenia ubranka nie będą już cerowane przez mamy.

Maluszek, który ma na kolankach nakolanniki do raczkowania Silipads, pokona swobodniej ogromne dla niego dystanse odkrywając ciekawe miejsca i zakamarki bez ryzyka zniszczenia spodenek  czy body.

Nakolanniki są dostępne w sklepie internetowym www.FabrykaWafelkow.pl

Byłoby jeszcze idealnie gdyby firma Silikids zaproponowała wersje nakolanników ochronnych dla starszych dzieci, w wieku przedszkolnym, bo jak wynika z moich doświadczeń i obserwacji wtedy to właśnie występują największe szkody w poszczególnych elementach odzieży przedszkolaków.

Zobacz podobne:

Tagi: , , ,

Dodaj komentarz