Praktyczne rozwiązania w podróży od Brother Max

8 sierpnia 2014

Czas wakacyjny jest okresem podróż, nawet dla tych najmniejszych. Często rodzice rezygnują nawet z najkrótszych wycieczek, ponieważ ciężko jest zabrać wszystko, co jest potrzebne maluchowi. Zaczynają się pytania – jakie akcesoria dla dzieci zajmą najmniej miejsca i będą jednocześnie spełniać najwięcej funkcji?  Naszą propozycją na ten letni czas są produkty firmy Brother Max, które zachwycają pomysłowością i jakże ważną dla wszystkich podróżników funkcjonalnością.

Na początek warto zwrócić uwagę na Brother Max pojemnik do mleka w proszku. Unikalne rozwiązanie, które pozwoli na jak najbardziej efektywne przewożenie porcji mleka i dzięki lejkowi łatwe napełnianie może stać się nieodłącznym kompanem podróży. Pojemnik wolny od Bisfenolu, ftalanów i PCV posiada 3 osobne komory aż na 3 porcje mleka ( 240 gram każda).

pojemnik do mleka 1

 

pojemnik do mleka 5pojemnik do mleka 4

 

Rodziców małych dzieci, które uczą się jeszcze jeść z miseczki zainteresuje Brother Max Zestaw miseczek i łyżeczek Easy hold z wygodnym uchwytem na 1 lub 2 porcje dania. Ten wielofunkcyjny produkt jest niezwykle pomocny tuż po odstawieniu dziecka od piersi. Co ciekawe skorzystać z niego mogą nie tylko maluchy, ale także ich starsze rodzeństwo. Wszystkie mamy szczególnie doceniają uchwyt, który uniemożliwia wytrącanie naczyń z rąk oraz oddzielną przegródkę w pokrywce, w której można schować czyste lub brudne sztućce – w końcu nikt z nas nie lubi bałaganu 🙂

Brother Max Zestaw miseczek i łyżeczek Easy hold  4Brother Max Zestaw miseczek i łyżeczek Easy hold

 

Brother Max Zestaw miseczek i łyżeczek Easy hold 2

 

Dla najmłodszych również przeznaczony jest Kubek niekapek 4 w 1. Niezbędny w czasie podróży – co najważniejsze jest lekki, a dodatkowo nie rozlewa dzięki czemu unikniemy zabrudzonych ubranek. Produkt przydaje się na lata, ponieważ towarzyszy naszemu maluchowi w czasie dorastania, uczy dziecko jak przejść z butelki do kubka.

Basic RGB

 

Ostatnią fantastyczną propozycją jest sprytnie zaprojektowany Brother Max garnuszek na przysmaki Easy Hold. Może być wykorzystany na dwa sposoby – do przechowywania smakołyków w czasie podróży lub może spełniać funkcje miski z przydatnym uchwytem, który z pewnością pozwoli na utrzymanie porządku. Jest to idealne rozwiązanie dla każdego dziecka powyżej 9 miesiąca życia zarówno w podróży, jak i w domu.

 

garnuszek na przysmaki 2

 

garnuszek na przysmaki 5

garnuszek na przysmaki 3

garnuszek na przysmaki 4

Zobacz podobne:

Dodaj komentarz