Akcesoria ułatwiające karmienie Brother Max

12 kwietnia 2013

Wiemy, że karmienie malucha często nie jest łatwym zadaniem, dlatego prezentujemy zestaw produktów Brtother Max, które ułatwią Ci to zadanie.

1. Brother Max pojemnik do mleka w proszku posiada lejek umożliwiający łatwe napełnianie butelki. Dzięki smukłej budowie z łatwością zmieści się w każdej torbie. Posiada 3 komory na 3 osobne porcje mleka. Pojemniki nie mają żadnych zakamarków w których mogłby zostać resztki mleka. Produkt wolny od Bisfenolu A, ftalanów i PVC.

2. Brother Max kubek niekapek 4 w 1 Kubek jest idealny na każdym etapie rozwoju, ponieważ rośnie wraz z dzieckiem, od momentu odstawienia dziecka od piersi do nauki samodzielnego picia. Pochylony profil i miękki smoczek niekapek ułatwia przystawienie do ust. Dzięki uchwytom dziecku jest łatwiej przejść z butelki na kubek. Produkt wolny od Bisfenolu A, ftalanów i PVC.

3. Brother Max zestaw miseczek i łyżeczek Easy Hold Zestaw jest idealny zarówno w domu jak i w podróży. Wygodny uchwyt pozwala na stabilne trzymanie miseczki w dłoni. Można przechowywać w niej jedną dużą porcje dania, lub dzięki przegrodzie dwa różne. Miseczka posiada poręczną przyssawkę do stołu lub krzesełka oraz przegródkę na czyste lub brudne sztućce. Miseczka może być używana w mikrofali.  Produkt wolny od Bisfenolu A, ftalanów i PVC.

4. Brother Max pojemniki Świetnie się sprawdzają do przewożenia  świeżych lub mrożonych posiłków i przekąsek.Można je napełniać bezpośrednio z garnka nie robiąc bałaganu, dzięki temu że są połączone. Dzięki szczelnym zamknięciom można bez obaw przewozić je w torbie. Nie ma musisz mieć przy sobie dodatkowych naczyń, ponieważ możesz karmić dziecko bezpośrednio z pojemnika. Bezpieczne do przechowywania w zamrażalce i mikrofalówce. Produkt wolny od Bisfenolu A, ftalanów i PVC.

5. Brother Max Zestaw 3 Śliniaków  Miękkie bawełniane śliniaczki, które przyczepiane i zwijane są bezpośrednio do pojemnika. Są nieprzemakalne, więc chronią ubranka przed zabrudzeniem. Można je prać w pralce i suszyć w suszarce. Produkt wolny od Bisfenolu A, ftalanów i PVC.

 

Ostatnio zaktualizowane10


Zobacz podobne:

Tagi: , , ,

Dodaj komentarz