Plecak dla przedszkolaka

22 sierpnia 2014

Wprawdzie zostało jeszcze kilka dni do końca wakacji i jeszcze nikt nie ma ochoty myśleć o powrocie do przedszkola. Niestety zanim się obejrzymy trzeba będzie szykować malucha na wrześniową wyprawę w wielki świat. Niezależnie od wieku przedszkole jest wyzwaniem. Wyzwaniem, z którym musimy się zmierzyć, dlatego też warto przygotować dziecko do sezonu szkolnego trochę wcześniej. Końcówka wakacji, to idealny czas na wybór odpowiedniego plecaka dla przedszkolaka, który może także służyć jako przytulanka, czy podusia. Doceniamy nie tylko walory estetyczne, ale także funkcjonalność. Pamiętajmy, że maluch jeszcze nie potrzebuje ciężkich książek ani zeszytów, dlatego warto wybrać malutki plecak, w którym będzie mógł chować wszystkie swoje skarby. By ułatwić wam wybór najlepszego plecaczka przygotowaliśmy przegląd tych najbardziej wyróżniających się:
1. WOODOURS, Plecak mini miś ebulobo
2. Plecak Słonik Moulin Roty
3. Plecak Zoo packs Żyrafa
4. Pies Jef Plecak

plecak-mini-mis

Ebulobo Plecak mini-miś

Moulin Roty Plecak Słonik

plecak-zoo-packs-zyrafa

Skip Hop Plecak Zoo packs Żyrafa

pies-jef-plecak

Lilliputiens Plecak pies Jef

Co najważniejsze – wszystkie te plecaki są bardzo lekkie, dzięki czemu będą idealne w wędrówce do przedszkola przez wiele sezonów. Najważniejsze jest szczęście malucha, więc doceniamy zwłaszcza  indywidualną, żywą kolorystykę, materiały oraz różnorodną teksturę przedstawionych projektów. Gdy dziecko przywiąże się do takiego tornistra, będzie go zabierało na weekendowe i wakacyjne wycieczki. Nie zapominajmy również, że tak solidnie wykonany plecak może służyć dziecku przez kilka lat. Należy jedynie zastanowić się, czy lepszym wyborem będzie plecaczek z nieprzemakalnego materiału, czy może ma raczej chcemy, by pełnił zastępcze funkcje podusi, gdy przyjdzie ochota na krótką drzemkę 
Nowością jaka właśnie pojawiła się na rynku są plecaki w stylu retro. Bardzo modny i oryginalny design przypomina rodzicom własne dzieciństwo, dlatego też coraz częściej decydujemy się na wybór właśnie takiego plecaczka. Ciekawe wzory, które przestawiają doskonałą propozycję dla aspirujących naukowców zainteresują nie tylko dzieci, ale też dorosłych – tak jak na przykład plecak z mapą.
1. Plecak Woodland Rex
2. Plecak Vintage Mapa Rex
3. Plecak Rudy Lis Rex
4. Plecak Tygrys Franck & Fischer
5. Plecak Henry Lis Franck & Fischer

plecak-woodland-rex

Plecak Woodland Rex

plecak-vintage-mapa-rex

Plecak Vintage Mapa Rex

plecak-rudy-lis-rex

Plecak Rudy Lis Rex

plecak-tygrys-franck-fischer

Plecak Tygrys Franck & Fischer

plecak-henry-lisfranck-fischer

Plecak Henry Lis Franck & Fischer

 

Pamiętajmy, że nie ma nic piękniejszego niż uśmiech dziecka, tak więc wybór odpowiedniego plecaczka niech będzie Waszą wspólną decyzją!

Zobacz podobne:

Tagi: ,

Dodaj komentarz